Banner vlevo

Přímý prodej ihned

Národní 9, Praha 1

po-pá: 12 -19 hod

tel: 776 030 228

V CENTRU PRAHY!!

Nealkoholická vína 

jsou k dostání ihned 

za ceny eshopu

není potřeba objednávka

ROZVOZ VÍNA

PO PRAZE!!

doručení vín až do domu

po celé Praze

Podmínky a cena

ZDE.

Novinka měsíce

2.1.2019
Detoxikace

Bez alkoholu i letos

Modrý květ a Detox

afreewine-bonne-nouvele       

                                                      

 

Zobrazit všechny aktuality

Vitamíny

Home / E-shop / Akademie / Vitamíny / C-komplex
zpět na seznam

C-komplex

Novinka Ihned na prodejně
C-komplex

Ihned na prodejně Praha 1 i bez objednání předem.

Vitamin C- komplex Synergy 100g

C-komplex Synergy je pečlivě vybraná směs biologicky aktivních látek. Vitamin C v něm obsažení ovlivňuje především správné fungování každé buňky v našem těle. Má více jak 20 biochemických funkcí. Další složky pak působí především v oblasti prevence osteoporózy, svalové činnosti, nervové činnosti, cévních chorob a tvorby krve. S vitamíny ubyde vrásek, bude pružnější kůže, budou pevnější kosti a vazy, Vitaminy zajistí prevenci tvorbu ledvinových kamenů, ochranu před rentgenovým zářením, pomůže snížit hladinu homocysteinu.

Vitamin C má více jak 20 biochemických a fyziologických funkcí.

Podporuje tvorbu kolagenových vláken (zpomaluje tvorbu vrásek), aktivuje schopnost pronikání vápníku do kostí (prevence osteoporózy), podporuje krvetvorbu (zlepšuje vstřebávání železa), ovlivňuje přenos nervových vzruchů, posiluje imunitní systém atd.

Zvířata si vyrábějí vitamin C v játrech, člověk tuto schopnost nemá. Jsme proto odkázáni na jeho příjem v potravě.

Zvířata produkují 100 až 500 mg vitaminu C na kilogram své váhy. Oficiálně doporučená dávka pro člověka je však jen 1 mg na kilogram váhy. Proč asi…?

Přitom každá cigareta „ukradne“ tělu 25 mg vitaminu C na neutralizaci jedovatých látek z cigaret. A co ostatní jedovaté látky (v potravinách, ve vodě, v ovzduší…)?

Potřebujeme každý den doplňovat spotřebovaný vitamin C!

C-komplex SYNERGY je obohacený o látky podporující jeho vstřebávání, zpomalující jeho vylučování, chránící nás před vznikem ledvinových kamenů, podporujících kvalitu kostí atd.

Obsah: 100 tablet v balení

Dávkování: 2x denně 1 tableta

Složení v jedné tabletě:

Vitamin C - 500 mg, L-Lysin - 100 mg, Vápník (askorban vápenatý) - 71 mg, Extrakt růže šípkové - 20 mg, Zinek (glukonát zinečnatý) - 5 mg, Lykopen 2,5 mg, Vitamin B6 - 1 mg, Kyselina listová - 100 µg.

Ostatní složky: mikrokrystalická celulóza, hydroxid hořečnatý, hydropropylmetylcelulóza, protispékavá látka: Oxid křemičitý a stearan hořečnatý rostlinného původu.

Posilte si svojí imunitu u nás! Nakupte si produkty Akademie úspěchu u nás online, nebo zajděte k nám na prodejnu v centru města, kde se dá nakoupit ihned i bez objednání předem.

Kód: aú 03
Cena: 599 Kč s DPH

Ihned na prodejně Národní 9

OBJEDNAT

Všechny produkty Akademie úspěchu můžete zakoupit na naší prodejně v centru města, Národní, 9, Praha 1 i bez objednání předem

Osobní odběr Praha 1 - zdarma

Doručení celá ČR

Doručení na adresu celá ČR

Rozvoz po Praze