Na imunitu

zpět na seznam

C-komplex

C-komplex

Ihned na prodejně Praha 1 i bez objednání předem.

Vitamin C- komplex Synergy 100g

C-komplex Synergy je pečlivě vybraná směs biologicky aktivních látek. Vitamin C v něm obsažení ovlivňuje především správné fungování každé buňky v našem těle. Má více jak 20 biochemických funkcí. Další složky pak působí především v oblasti prevence osteoporózy, svalové činnosti, nervové činnosti, cévních chorob a tvorby krve. S vitamíny ubyde vrásek, bude pružnější kůže, budou pevnější kosti a vazy, Vitaminy zajistí prevenci tvorbu ledvinových kamenů, ochranu před rentgenovým zářením, pomůže snížit hladinu homocysteinu.

Vitamin C má více jak 20 biochemických a fyziologických funkcí.

Podporuje tvorbu kolagenových vláken (zpomaluje tvorbu vrásek), aktivuje schopnost pronikání vápníku do kostí (prevence osteoporózy), podporuje krvetvorbu (zlepšuje vstřebávání železa), ovlivňuje přenos nervových vzruchů, posiluje imunitní systém atd.

Zvířata si vyrábějí vitamin C v játrech, člověk tuto schopnost nemá. Jsme proto odkázáni na jeho příjem v potravě.

Zvířata produkují 100 až 500 mg vitaminu C na kilogram své váhy. Oficiálně doporučená dávka pro člověka je však jen 1 mg na kilogram váhy. Proč asi…?

Přitom každá cigareta „ukradne“ tělu 25 mg vitaminu C na neutralizaci jedovatých látek z cigaret. A co ostatní jedovaté látky (v potravinách, ve vodě, v ovzduší…)?

Potřebujeme každý den doplňovat spotřebovaný vitamin C!

C-komplex SYNERGY je obohacený o látky podporující jeho vstřebávání, zpomalující jeho vylučování, chránící nás před vznikem ledvinových kamenů, podporujících kvalitu kostí atd.

Obsah: 100 tablet v balení

Dávkování: 2x denně 1 tableta

Složení v jedné tabletě:

Vitamin C - 500 mg, L-Lysin - 100 mg, Vápník (askorban vápenatý) - 71 mg, Extrakt růže šípkové - 20 mg, Zinek (glukonát zinečnatý) - 5 mg, Lykopen 2,5 mg, Vitamin B6 - 1 mg, Kyselina listová - 100 µg.

Ostatní složky: mikrokrystalická celulóza, hydroxid hořečnatý, hydropropylmetylcelulóza, protispékavá látka: Oxid křemičitý a stearan hořečnatý rostlinného původu.

Posilte si svojí imunitu u nás! Nakupte si produkty Akademie úspěchu u nás online, nebo zajděte k nám na prodejnu v centru města, kde se dá nakoupit ihned i bez objednání předem.

Kód: aú 03

Momentálně není na skladě.

Všechny produkty Akademie úspěchu můžete zakoupit na naší prodejně v centru města, Národní, 9, Praha 1 i bez objednání předem

Osobní odběr Praha 1 - zdarma

Doručení celá ČR

Doručení na adresu celá ČR

Rozvoz po Praze