bylinky na Mozek

Home / E-shop / Nemoci / Mozek / Guarapuma
zpět na seznam

Guarapuma

guarapuma-extrakt

Ihned prodej a servis Praha, doručení i celá ČR

Při objednávce nad 4000.- Kč celkem lze i kusový prodej.

Výčet pozitivních vlivů tohoto extraktu je nepřeberný, ale zde je uvádět nesmíme. Vše o tomto super extraktu sestaveného z peruánských bylin si můžete přečíst v našem katalogu: PRODUKTOVÉ SETY - KÚRY, který vám rádi předáme či zašleme online

Guarapuma extrakt

Schválený prodejce a smluvní distributor projektu Inca Botanica

Doplněk stravy = Naostřená pozornost. Extrakt neobsahuje alkohol. Dávkování: 5 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat. Užívat v 1dcl vody.

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-herba), Guarana (Paullinia cupana- semen), Zelená káva (Coffea arabica-semen), Muira Puama (Ptychopetalum lsacoides-Cortex). Neobsahuje líh.

200g bylin v 1l roztoku. Denní dávka obsahuje 105mg Muira Puama 

Tento extrakt byl vyprojektován a smíchán na základě zkušeností a tradic indiánské etnomedicíny Jižní Ameriky a tato originální receptura byla navržena s úmyslem zlepšit a posílit paměť, zostřit pozornost a schopnost učit se.

Vzhledem ke stimulačním složkám (Guarana, Zelená káva) je velmi vhodné pro řidiče na udržení pozornosti na cestách. 

Upozornění: Guarana a Zelená káva obsahují kofein. Není příliš vhodné pro dlouhodobé užívání pro osoby s velmi vysokým tlakem!

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Není vhodné pro lidi s vysokým tlakem a s přecitlivělostí na kofein! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Tento extrakt byl vyprojektován a smíchán na základě zkušeností a tradic indiánské etnomedicíny Jižní Ameriky a tato originální receptura byla navržena s úmyslem zlepšit a posílit paměť, zostřit pozornost a schopnost učit se. Vhodné zvláště pro řidiče. Obsahuje kofein. Není příliš vhodné pro osoby s velmi vysokým krevním tlakem pro dlouhodobější užívání!

Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné. Tím, že se všechny produkty - bylinné kapky z projektu Inca Botanica jsou v této tekuté formě bez alkoholu, hojně je využívají dospělí i jejich děti. Užívají je po kapkách ředěné vodou nebo čajem. Po celý rok jsou oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou a účinnou sílou. Velmi příjemná konzumace. 

Kód: extrakt18

Momentálně není na skladě.

Všechny produkty, extrakty, bylinné směsi, superpotraviny projektu Inca Botanica

můžete zakoupit Ihned prodej a servis Praha, doručení i celá ČR

Výčet pozitivních vlivů tohoto extraktu je nepřeberný, ale zde je uvádět nesmíme. Vše o tomto super extraktu sestaveného z peruánských bylin si můžete přečíst v našem katalogu: PRODUKTOVÉ SETY - KÚRY, který vám rádi předáme či zašleme online

Doručení celá ČR

Doručení na adresu celá ČR

Rozvoz po Praze