Léčebné kúry

Home / E-shop / Vše pro zdraví / Celé kúry / Psychika dospělí
zpět na seznam

Psychika dospělí

Novinka
na-psychiku-lecebna-kura-afreewine

Prodej Praha 1 i bez objednání na prodejně odběr zdarma! Schválený prodejce a smluvní distributor projektu Inca Botanica

Výčet pozitivních vlivů a účinků všech našich kúr - produktových setů sestavených z peruánských bylin je nepřeberný - ale zde je uvádět nesmíme. V případě zájmu si můžete vše podrobně prostudovat v našem katalogu: PRODUKTOVÉ SETY - KÚRY, který vám rádi předáme či zašleme online.

Bylinná kúra - Psychika

Jsou vaše psychické potíže vážnějšího rázu? Kdy se běžné pocity úzkosti, náladovost a nadměrný stres změní na problém, který sami nezvládnádáte?

Napoví vám následující výčet příznaků. Potíže se spánkem. Neschopnost usnout, nekvalitní spánek, ale i nadměrný počet hodin strávených spánkem mohou ukazovat na problémy v duševní oblasti.
Jsou vaše psychické potíže vážnějšího rázu? Kdy se běžné pocity úzkosti, náladovost a nadměrný stres změní na problém, který sami nezvládnete? Napoví vám následující výčet příznaků.

Potíže se spánkem.
Neschopnost usnout, nekvalitní spánek, ale i nadměrný počet hodin strávených spánkem mohou ukazovat na problémy v duševní oblasti.

Snížený zájem o věci, které vás dříve bavily
Můžete také zaznamenat nezvyklé pocity nepřítomnosti nebo rozmrzelost v přítomnosti lidí, které máte rádi.

Všechno vás rozčiluje
Pokud se příliš soustředíte na negativní rysy většiny lidí, se kterými přicházíte denně do styku, jste nepříjemní na svého partnera, přátele, rodinné příslušníky nebo spolupracovníky více než obvykle, nebo máte neodbytný pocit, že celé lidstvo je naprosto hrozné a odsouzeníhodné, může důvod vašeho rozhořčení pramenit z vaší duševní poruchy.

Podrážděnost, agrese nebo změna nálady může být samozřejmě normální reakcí na některé látky v těle, nevyspání nebo i na pokles hladiny cukru v krvi. Jestliže jste však najedení, hydratovaní, dostatečně vyspalí a nejste ničím intoxikovaní nebo jste nepožili nadměrné množství kofeinu, a přesto se neustále potýkáte s podrážděností a vztekem vůči všem lidem kolem sebe, mohlo by to například znamenat, že trpíte poruchou osobnosti.

Jste zaplaveni hanbou a pocity viny
Nedokážete zapomenout na jízlivou poznámku, kterou na vaši adresu někdo před pár měsíci utrousil? Bojíte se, že jste pro ostatní jen zdrojem smutku a frustrace? Jste přesvědčení, že jste selhali v nějaké významné oblasti svého života? Pokud se vám takové myšlenky pravidelně vkrádají do hlavy a nedají vám odpočinout, může to znamenat něco vážnějšího.

Nadměrné přemítání o tom, co by se stalo, kdyby jste se tehdy zachovali jinak, neustálé „co by, kdyby“ a podobné uvažování, které vlastně k ničemu nevede, nebo přílišný zájem o to, co děláte ve svém životě špatně, naznačuje, že jste narazili na nějaký zlomový bod a potřebujete více podpory.

Vaše chutě se výrazně změnily
Známým příznakem deprese je ztráta chuti k jídlu.

Psychická porucha se také může projevit posedlostí zdravými potravinami, neustálým počítáním kalorií a nadměrným cvičením.

Nevysvětlitelné pocity vyčerpání,
kterých se nedokážete zbavit ani po dlouhém spánku, odpočinku a kvalitním jídle, stejně jako mátoživé zpomalené pohyby mohou upozornit na depresi, generalizovanou úzkostnou poruchu a syndrom vyhoření.

Balení obsahuje:
1 x čaj Bílý kořen
1 x čaj Hořký květ
8 x Maca
8 x Lucuma
1 x Agua de Lavanda
1 x Agua de Kananga

Země původu: Česká republika

Návod na přípravu - Kúra na 2 měsíce

Užívání:
1.měsíc
2-3krát denně Bílý kořen
2krát denně 2lžičky Macy
2krát denně 2 lžičky Lucumy

2.měsíc

2-3krát denně Hořký květ

2krát denně 2lžičky Macy

2krát denně 2 lžičky Lucumy

K tomu je vhodná aromaterapie:
1.měsíc
Rozprašovat před spánkem do místa, kde spíte, Agua de Lavanda.

2.měsíc
Rozprašovat před spánkem do místa, kde spíte, Agua de Kananga.

Použití:

Maca, Lucuma: Podle dávkování rozmíchat ve vlažné vodě a vypít nebo rozmíchat v jídle.

Příprava čaje: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.
Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat kúru celou.

Kód: kury16

Doba doručení na dotaz

Osobní odběr Praha 1 zdarma

Prodej Praha 1 i bez objednání na prodejně odběr zdarma! Schválený prodejce a smluvní distributor projektu Inca Botanica

Výdejní místa celá ČR za poplatek

Česká pošta celá ČR za poplatek

Doprava dopravcem celá ČR za poplatek

Rozvoz po Praze za poplatek

Větší odběr = nákup za 2200 Kč a více = Rozvoz po Praze zdarma