Banner vlevo

Přímý prodej ihned

Národní 9, Praha 1

po-pá: 12 -19 hod

tel: 776 030 228

V CENTRU PRAHY!!

Nealkoholická vína 

jsou k dostání ihned 

za ceny eshopu

není potřeba objednávka

ROZVOZ VÍNA

PO PRAZE!!

doručení vín až do domu

po celé Praze

Podmínky a cena

ZDE.

Novinka měsíce

2.1.2019
Detoxikace

Bez alkoholu i letos

Modrý květ a Detox

afreewine-bonne-nouvele       

                                                      

 

Zobrazit všechny aktuality

Léčebné kúry

zpět na seznam

Na Zažívání

Novinka
na-zazivani-lecebna-kura-afreewine

Léčebná - bylinná směs na Zažívání

Pro normalizaci a zdravé trávení. Pročištění trávicího traktu. Muži vidí jako příčinu chronických střevních komplikací nezdravý jídelníček, ženy nedostatek pohybu a stres. Proč své tělo neposloucháme? Pro lepší trávení, pročištění trávicího traktu. Zažívání probíhá 24 hodin denně nezávisle na tom, zda jíme, spíme, nebo pracujeme. Zdravé zažívání není slyšet a běžně si ho neuvědomujeme. To se změní až ve chvíli, kdy přestane fungovat tak, jak má.

Muži vidí jako příčinu chronických střevních komplikací nezdravý jídelníček, ženy nedostatek pohybu a stres. Proč své tělo neposloucháme?

Zažívání probíhá 24 hodin denně nezávisle na tom, zda jíme, spíme, nebo pracujeme. Zdravé zažívání není slyšet a běžně si ho neuvědomujeme. To se změní až ve chvíli, kdy přestane fungovat tak, jak má. Nepříjemné pocity v oblasti břicha a střev mohou být jak akutní, tak chronické. V obou případech je důležité příznaky nepodceňovat.

„Stud a také bagatelizace střevních potíží u řady lidí nejen významně časově odsouvá řešení potíží, ale v případě závažných onemocnění – např. nádorů či závažných chronických střevních zánětů (Crohnova nemoc, ulcerosní kolitida) – může být hlavním viníkem trvalých následků (záněty) či dokonce úmrtí (nádorová onemocnění),“.

10 zásad pro zdravější střeva
1. K zachování zdraví střev je důležitý dostatek vlákniny, která podporuje průchod stravy trávicím systémem. Doporučené množství je 30–40 gramů denně.

2. Nezapomínejte na dostatečný příjem tekutin – ty jsou důležité mimo jiné pro zpracování vlákniny. Přednost dávejte vodě, ale čaj, kávu a mléko odborníci též nezatracují (pokud již máte střevní komplikace, je zde důležité pít ty tekutiny, které příznaky nezhoršují).

3. Zdraví střev podpoří probiotika – pro pacienty se syndromem dráždivého tračníku jsou vhodná ta, která jsou v závislosti na převládajících komplikacích (zácpa, nadýmání, průjem) doplněna o vlákninu, trávicí enzymy nebo kvasinky.

4. Pozor, aby ve vašem jídelníčku nebylo příliš mnoho živočišných tuků, soli a konzervačních látek.

5. U některých pacientů mohou projevy znamenat neobjevené potravinové alergie – mezi nejčastější patří lepek, mořské plody (ryby, korýši), oříšky, sója, vejce a vzácněji mléko.

6. Zmírnit symptomy funkčních chorob (syndrom dráždivého tračníku, ...) může tzv. FODMAP dieta a omezení lepku.

7. Na jídlo si zkuste najít dostatek času – trávení začíná již v ústech, proto jezte pomalu a každé sousto dobře rozžvýkejte.

8. Každý den si najděte alespoň 30 minut na cvičení – stačí chůze či jízda na kole.

9. Omezte stresové situace, které mohou být spouštěcím faktorem vzniku potíží (např. v případě syndromu dráždivého tračníku).

10. Kouření škodí v mnoha oblastech a zdraví střev není výjimkou – kouření snižuje tlak svěrače v oblasti přechodu jícnu do žaludku, a podporuje tak vznik refluxu, který způsobuje pálení žáhy a může vést k dalším komplikacím (např. zhoršení průduškového astmatu).

Balení obsahuje:
1 x čaj Čistící keř
1 x olej Sacha Inchi
2 x Fialová kukuřice

Země původu: Česká republika

Návod na přípravu - Kúra je na 1 měsíc

Užívání:
Čistící keř 2krát denně
Sacha Inchi 2krát denně 1 lžíci
Fialová kukuřice 2krát denně 1 lžička

Použití:

Fialová kukuřice: Podle dávkování rozmíchat ve vlažné vodě a vypít nebo rozmíchat v jídle.

Kód: kury28
Cena: 1 199 Kč s DPH

Sklad Praha

Objednat

Osobní odběr Praha 1 zdarma

Výdejní místa celá ČR za poplatek

Česká pošta celá ČR za poplatek

Doprava dopravcem celá ČR za poplatek

Rozvoz po Praze za poplatek

Větší odběr = nákup za 2200 Kč a více = Rozvoz po Praze zdarma