Doprava + platba

Home / Doprava

č. 2 Doručení celá Praha ( jen PSČ) na adresu za poplatek

Menší nákup vína bez alkoholu, náš rozvoz začíná na 6 lahvích více. Ano, vlastní dopravu na doručení nákupů používáme za poplatek pro ty, kteří nechtějí táhnout vína z centra Prahy. Doručení stojí 130 Kč. Platí se na místě při předání a to pouze hotově. 

č. 3 Doručení celá Praha na adresu zdarma = bez poplatku

Větší nákup vína bez alkoholu = větší sleva + doprava PSČ Praha od nás pro vás zdarma. Za nákup celých kartonů či degustačních setů máte nejen slevu na víno, ale vína po Praze doručíme až na vaší adresu na naše náklady. Servis pro dům, byt i kancelář.

č. 4 Doprava na výdejní místa  -

osobní odběr na Zásilkova + Uloženka a partneři celá ČR

Malý nákup, který vám odešleme až po zaplacení nákupu a dopravného předem. Dopravné zdarma k vám na adresu domů nemáme. Za celý nákup vám zašleme fakturu, daňový doklad, kde bude VS objednávky, číslo účtu a konečná částka. Po zaplacení ihned odešleme z Prahy. Po doručení vaší objednávky na vámi zvolené místo obdržíte do telefonu - přijde vám SMS, do emailu obdržíte od dopravce pětimístný kod. S tím si pro balíček zajdete osobně. Doručení na všechny pobočky Zásilkovna + Uloženka - vlastní pobočky stojí podle aktuálního ceníku dopravce. Celková váha balíku, včetně našeho balení je 12 kg, Hodí se jeden ochutnávkový - degustační set vín, max 6 lahví!!!

č. 5 Doprava na výdejní místa  - osobní odběr na pobočkách Česká pošta celá ČR

Malý nákup, který odešleme až po zaplacení nákupu a dopravného předem. Dopravné zdarma k vám na adresu domů nemáme. Na celý nákup vám zašleme fakturu, daňový doklad, kde bude VS objednávky, číslo účtu a konečná částka. Po zaplacení ihned odešleme z Prahy. Po doručení vaší objednávky na vámi zvolenpo poštu obdržíte do telefonu - přijde vám SMS, do emailu obdržíte od dopravce pětimístný kod. S tím si pro balíček zajdete osobně. Česká pošta = všechny jejich vlastní pobočky stojí podle aktuálního ceníku dopravce. Celková váha balíku, včetně našeho balení je 12 kg, Hodí se zvolit na jeden, například ochutnávkový - degustační set vín, max 6 lahví!!!

č. 5 Doprava s DPD - doručení celá ČR na adresu malý nákup z ruky do ruky

Malý nákup, který odešleme až po zaplacení nákupu a dopravného předem. Dopravné zdarma k vám na adresu domů nemáme. Na celý nákup vám zašleme fakturu, daňový doklad, kde bude VS objednávky, číslo účtu a konečná částka. Po zaplacení ihned odešleme z Prahy. Před doručením na vámi určenou adresu telefonuje předem místní depo, či přímo řidič dopravce. Zároveň vám přijde SMS, do emailu zpráva o připravovaném doručení. S uvedeným jménem a telefonem můžete také předem doladit den a čas předání na vaší adresu. DPD, či jiný náš smluvní dopravce - dopravné podle aktuálního ceníku dopravce. Celková váha balíku, včetně našeho balení je 12 kg, Hodí se zvolit na jeden například ochutnávkový - degustační set vín, max 6 lahví!!!

č. 6 Doprava dealko vína s Toptrans až domů = velký a těžký nákup z ruky do ruky

Větší nákup vína bez alkoholu = větší sleva od nás za vína. Na nákup celých kartonů vám rádi dáme slevu, ale dopravné zdarma k vám na adresu domů nemáme. Odalkoholizované víno také umíme doručit s dopravce také až domů celá ČR. K nákupu je ale třeba připočítat dopravné podle výše vaší objednávky. Nechte si od nás spočítat předem poštovné k vám na vaše PSČ. Dopravce si vždy účtuje dopravné podle váhy a počtu km z Prahy k vám na vaše PSČ.

afreewine-bonne-nouvele afreewine-bonne-nouvele afreewine-bonne-nouvele                                                                                   

Nealkoholické víno, kartonový prodej se slevou a s chutí ...

General Data Protection Regulation. Se zpracováním osobních údajů můžete vyjádřit námitku úpravou svých preferencí ochrany soukromí. Úprava preferencí ochrany soukromí. V nabídce si můžete upravit, pro které účely můžeme vaše osobní údaje používat. Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí. Souhlasím se zasíláním dotazníku spokojenosti s vyřízením objednávky dle podmínek zpracování osobních údajů. Mám zájem o nabídky přizpůsobené mým zájmům. Vaše osobní údaje ve společnosti Obchod online s.r.o.ochráníme.