Konopí

Home / E-shop / Vše pro zdraví / Konopí / Lístky konopí
zpět na seznam

Lístky konopí

listky konopi

Mladý květ Cannabis Sativak k přípravě čajů, odvarů, nálevů, tinktur

Carun lístky konopí 40g

Konopné potraviny , konopná kosmetiky, lístky na čaj, sirupy i víno. Staráte se dobře své tělo? Je to jediné místo kde se musí žít. A když už máme tělo, tak mu dejme to nejlepší. 100% přírodní produkt a svým složením je ideální pro lidský organismus. 

Námi nabízené potraviny z konopí nového typu obsahují léčivou látku kanabidiol – CBD, aminokyseliny, vzácné proteiny, chlorofyl, vitamíny, minerály a další cenné látky- naopak neobsahují psychoaktivní látku – THC

Produkty z konopí by měly být pravidelnou součástí pestré stravy, vhodné i pro těhotné. Konopí je jedna z mála bylin, která je ideální pro ženy po celou dobu těhotenství i po něm.

V ranném těhotenství pomůže zmírnit žaludeční nevolnost, ve 2. a 3. trimestru využívají ženy jeho schopnosti zklidnit nervový systém – bušení srdce, pomáhá zkvalitnit spánek a ulevuje při obtížném dýchání. Po porodu pozitivně ovlivňuje tvorbu a kvalitu mléka. v době kojení působí také na dobře na klidný spánek dítěte a jeho hyperaktivitu.

Připravte si bylinný čaj z květů konopí setého pěstovaného v ČR. Konopný čaj neobsahuje THC, ale obsahuje látku CBD která harmonizuje přirozené procesy v těle a tím podopruje obranyschopnost.

Velmi pozitivně působí na srdeční činnost, hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Konopný čaj působí relaxačně a je vhodný pro klidný spánek. 

Kód: konopi -006

Připravujeme

Osobní odběr Praha 1 zdarma

E-shop Afreewine má své vlastní výdejní místo a osobní odběr objednávek z eshopu na Národní č. 9 Praha 1 v přízemí domu, kde se nachází prodejna Podle Gusta

Výdejní místa celá ČR za poplatek

Česká pošta celá ČR za poplatek

Uloženka výdejní místa

Zásilkovna výdejní místa

Doprava dopravcem celá ČR za poplatek

Rozvoz po Praze za poplatek

Větší odběr = nákup za 2200 Kč a více = Rozvoz po Praze zdarma