Čerstvá zrnková káva

Home / E-shop / Vše pro zdraví / Káva a náhražky / Káva Paříž 250g
zpět na seznam

Káva Paříž 250g

kava-pariz

Ihned prodej Praha 1 i bez objednání. Přímo z pražírny na prodejně odběr zdarma!

Datum pražení uvedeno na obale. 

Zrnková káva chuť a vůně Paříž směs 250g

Vyberte si u nás skvělé směsi kávy sestavené v pražírně kávy z robusty a arabiky. I u vás doma či v práci si najdou své výrazné místo pro přípravu lahodného espressa. Zatímco arabica je aromatičtější a výraznější, tak robusta dodává espresso směsím vyváženou hořkost a větší množství kofeinu.

Směsi káv se skládají z více druhů zrn a ze správné kombinace mezi nimi se dá docílit harmonické a ucelené chuti, k čemuž je ale zapotřebí velkých zkušeností a znalostí mistra  pražírníka. Upražíme pro vás lahodnou kávu domů, do kanceláře,, takjako víno bez alkoholu umíme doručit kávu do restaurace, do hotelu, do baru nebo do vaší cukrárny a kavárny. Pomůžeme s výběrem vhodné kávy a doporučíme ideální postup přípravy kávy.

Čerstvá káva z malé rodinné pražírny kávy přímo na váš stůl doma nebo v zaměstnání. A tak jako s dealko vínem i s kávou jsme také Fre. U nás víte přesné datum pražení kávy. Proto využijte i osobní odběr na naší prodejně Praha 1 zdarma. A to se vyplatí.

Kávu k nealko vínu na doma či do práce si zde vždy kupte jen zrnkovou - nemletou. Skladujte ji v temnu a v dobře uzavřené nádobě. Kávu si vždy namelte těsně před samotnou přípravou. Tak jako víno, i káva má svůj rituál. Proto si ji připravte v klidu a pohodě. Obyčejný ruční mlýnek a pohodička vám udělá tisíckrát lepší službu než anonymně a předem namleté známé značky. Jsou sice lacinější ale..

Čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma přímo z pražírny také ihned na prodejně Praha 1. K nealkoholickému vínu zde prodáváme i kvalitní kávu, právě upraženou! Skvělá zrnková káva z těch nejlepších plantáží celého světa přímo z pražírny rychle a levně

Kód: káva-038
Obvyklá cena: 199 Kč s DPH
Akční cena: 179 Kč s DPH

Sklad Praha

OBJEDNAT

Osobní odběr Praha 1 zdarma

Výdejní místa celá ČR za poplatek

Česká pošta celá ČR za poplatek

Doprava dopravcem celá ČR za poplatek

Rozvoz po Praze za poplatek

Větší odběr = nákup za 2200 Kč a více = Rozvoz po Praze zdarma