Inca Botanica

Home / E-shop / Vše pro zdraví / Inca Botanica / Para olej emulze
zpět na seznam

Para olej emulze

Novinka Ihned na prodejně Český výrobek
vlasovy-para-olej-afreewine

Ihned prodej Praha 1 i bez objednání na prodejně odběr zdarma

Vlasový Para olej - pleťová olejová emulze Inca Botanice 50ml

Intenzivní vlasová péče dokáže divy

Složení: olej z para ořechů, makadamiový olej, ricínový olej, vitamín E
Jedinečnost výrobku spočívá v kombinaci olejů lisovaných za studena, které jsou známé svými skvělými účinky pro vlasy a zdravou vlasovou pokožkPři používání vlasy přirozeně regenerují, získávají pevnost. Obnovuje se jejich přirozená struktura. Vyživení a posílení vlasové pokožky, tedy i vlasových kořínků, velmi napomáhá růstu vlasů a eliminuje jejich vypadávání. Bez přidaných chemických konzervantů a barviv.

Baleno ve skle s pipetou.

 

Použití:
Výživný vlasový zábal pro suché a lámavé vlasy. 

Do dlaní aplikujte větší množství oleje a rozetřete po celé délce vlasů. Zaměřte se především na část dál od hlavy a na konečky. Důkladně olej vetkněte, vlasy promasírujte. Poté je zamotejte a zakryjte igelitem a zabalte do ručníku. Nechte působit. Čím déle necháte olej na vlasech, tím více zregenerují a budou vyživené. Potom omyjte obvyklým způsobem. 


Péče pro svědivou vlasovou pokožku

Velmi malé množství kápneme pipetkou na konečky prstů jedné ruky a přiložíme na konečky prstů druhé ruky. Takto zaolejovanými konečky prstů jemně protřeme vlasovou pokožku horní části hlavy. Znovu kápneme na konečky prstů, znovu rozdělíme na prsty obou rukou a jemně vmasírujeme do vlasové pokožce okolo uší. Opakujeme i na zadní části hlavy, nebo jen v místech, kde je pokožka svědivá, či extrémně vysušená. Pokud nepoužijeme velké množství, můžeme olejovou  směs na pokožce nechat do následujícího mytí vlasů. Směs se rychle vstřebá do pokožky, kterou nezanechá mastnou, ale vyživenou

Kód: emulze 01
Obvyklá cena: 390 Kč s DPH
Akční cena: 390 Kč s DPH

Ihned na prodejně Národní 9

OBJEDNAT