Banner vlevo

Přímý prodej ihned

Národní 9, Praha 1

po-pá: 12 -19 hod

tel: 776 030 228

V CENTRU PRAHY!!

Nealkoholická vína 

jsou k dostání ihned 

za ceny eshopu

není potřeba objednávka

ROZVOZ VÍNA

PO PRAZE!!

doručení vín až do domu

po celé Praze

Podmínky a cena

ZDE.

Novinka měsíce

2.1.2019
Detoxikace

Bez alkoholu i letos

Modrý květ a Detox

afreewine-bonne-nouvele       

                                                      

 

Zobrazit všechny aktuality

Káva z pražírny

Home / E-shop / Nealko nápoje / Čerstvá káva / Káva Praha 250g
zpět na seznam

Káva Praha 250g

kava-praha

Ihned prodej Praha 1 i bez objednání. Přímo z pražírny na prodejně odběr zdarma!

Datum pražení uvedeno na obale. 

Zrnková káva chuť a vůně Praha směs kávy 250g

Vyberte si u nás skvělé směsi kávy sestavené v pražírně kávy z robusty a arabiky. I u vás doma či v práci si najdou své výrazné místo pro přípravu lahodného espressa. Zatímco arabica je aromatičtější a výraznější, tak robusta dodává espresso směsím vyváženou hořkost a větší množství kofeinu.

Směsi káv se skládají z více druhů zrn a ze správné kombinace mezi nimi se dá docílit harmonické a ucelené chuti, k čemuž je ale zapotřebí velkých zkušeností a znalostí mistra  pražírníka. Upražíme pro vás lahodnou kávu domů, do kanceláře,, takjako víno bez alkoholu umíme doručit kávu do restaurace, do hotelu, do baru nebo do vaší cukrárny a kavárny. Pomůžeme s výběrem vhodné kávy a doporučíme ideální postup přípravy kávy.

Čerstvá káva z malé rodinné pražírny kávy přímo na váš stůl doma nebo v zaměstnání. A tak jako s dealko vínem i s kávou jsme také Fre. U nás víte přesné datum pražení kávy. Proto využijte i osobní odběr na naší prodejně Praha 1 zdarma. A to se vyplatí.

Kávu k nealko vínu na doma či do práce si zde vždy kupte jen zrnkovou - nemletou. Skladujte ji v temnu a v dobře uzavřené nádobě. Kávu si vždy namelte těsně před samotnou přípravou. Tak jako víno, i káva má svůj rituál. Proto si ji připravte v klidu a pohodě. Obyčejný ruční mlýnek a pohodička vám udělá tisíckrát lepší službu než anonymně a předem namleté známé značky. Jsou sice lacinější ale..

Čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma přímo z pražírny také ihned na prodejně Praha 1. K nealkoholickému vínu zde prodáváme i kvalitní kávu, právě upraženou! Skvělá zrnková káva z těch nejlepších plantáží celého světa přímo z pražírny rychle a levně

Kód: káva-039

Momentálně není na skladě.

Osobní odběr Praha 1 zdarma

Výdejní místa celá ČR za poplatek

Česká pošta celá ČR za poplatek

Doprava dopravcem celá ČR za poplatek

Rozvoz po Praze za poplatek

Větší odběr = nákup za 2200 Kč a více = Rozvoz po Praze zdarma