Bylinné směsi z amazonských bylin

Home / E-shop / Vše pro zdraví / Bylinné směsi / Na mé dny směs
zpět na seznam

Na mé dny směs

Novinka Ihned na prodejně
na-me-dny-bylinna-smes-afreewine

Ihned prodej Praha 1 i bez objednání na prodejně odběr zdarma! Schválený prodejce a smluvní distributor projektu Inca Botanica

Na mé dny Bylinná směs na bolestivou menstruaci 70g

Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Vychutnejte si čajové směsi vytvořené z peruánskych bylin ze srdce amazonského pralesa. Osobní odběr ihned zdarma, máme kamennou prodejnu v centru Prahy, vše za příznivé ceny.

Amazonští šamané, s pomocí bylin obsažených v našich směsích. Naše bylinné směsi jsou sestaveny z amazonských bylin, doplněných v optimálním poměru bylinami evropskými. Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Svým složením přispívají ke zkvalitňování života všem lidem, kteří to potřebují, a to přírodní cestou. Peruánské byliny mají tradici ověřenou tisíciletími a výjimečnou sílu. Význam míchání bylin evropského a jihoamerického původu do našich bylinných směsí je takový, že jednotlivé účinky bylin se navzájem doplňují a pozdvihují. Jihoamerické byliny rostou v čistých místech, která nejsou ještě zasažena civilizací. Je zde zachováno čisté a zdravé prostředí bez zásahu člověka. Jihoamerické byliny jsou i z tohoto důvodu silné nejen pro Jihoameričany, ale i pro Evropany. Aby tyto byliny mohly být dobře využitelné pro člověka, žijícího již mnoho generací v Evropě, je vhodné přidat k nim i informační pole z domácích rostlin, které rostou přímo v místě, kde žije Evropan. Kombinace bylin z Amazonie a z And a bylin evropských, je potom zcela ideální k působení na naše tělo. Každé tělo poté daleko lépe využije účinné látky z těchto směsí.

Kód: p-chob-17
Cena: 350 Kč s DPH

Ihned na prodejně Národní 9

OBJEDNAT

Osobní odběr Praha 1 zdarma

Výdejní místa celá ČR za poplatek

Česká pošta celá ČR za poplatek

Doprava dopravcem celá ČR za poplatek

Rozvoz po Praze za poplatek

Větší odběr = nákup za 2200 Kč a více = Rozvoz po Praze zdarma

Bylinná směs na bolestivou menstruaci. Při velkých bolestech přidat ½ čajové lžičky Majoránky drhnuté na hrníček čaje.

Složení:

Matico (Piper angustifolium)

Toronjil - Meduňka (Melissa officinalis)

Řebříček (Achillea millefolium) - nať,

Kokoška pastuší tobolka (Capsella bursa-pastoris) - nať


Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti. Maximálně ½ až 1 polévkovou lžíci směsi zalít 1l vroucí vody a nechat 10-15 minut přikryté vyluhovat, scedit a uchovat nejlépe v termosce a popíjet během dne ve třech rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer). Nejlépe půl hodiny před jídlem.

Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Není vhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy.

Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Není náhradou stravy ani předepsané medikace.

Hmotnost: 70 g