Byliny na Boreliózu

Home / E-shop / Nemoci / Borelióza / Chuchuhuasi 110g
zpět na seznam

Chuchuhuasi 110g

chuchuhuasi-afreewine

Ihned prodej a servis Praha, doručení i celá ČRSchválený prodejce a smluvní distributor projektu Inca Botanica

Chuchuhuasi léčivý strom - drcená kúra 110g

Kúra ze stromu se užívá už stovky let pro posílení životní vitality a odvar z kůry bájného stromu je používány v indiánské etnomedicíně na kloubní obtíže a při bolestech zad.

Země původu: Peru

prodej za příznivé ceny i bez objednání. Jeden z největších rostlinných darů Amazonie je výborným antioxidantem nejen pro zdraví, ale i pro krásu těla. Vyzkoušejte dary peruánské přírody, které velmi významně podporují naše zdraví. Dary jihoamerických stromů jsou přírodní produkty na podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy

Složení: 100% Maytenus laevis-Cortex

Jihoameričtí Indiáni pojmenovali tento strom velmi trefně - Chuchuhuasi totiž v překladu znamená „chvějící se záda“. Odkazují se na jeho opravdu mimořádnou schopnost pomáhat s potížemi kloubů a zad. 

Místní lidé v povodí Amazonky užívají odvar z kůry Chuchuhuasi jako tonikum na téměř všechny druhy zdravotních obtíží. Moderní výzkum tohoto třicetimetrového stromu (Maytenus laevis) a jeho pozitivních účinků na náš organizmus opravdu dodnes není u konce. Působí protizánětlivě, analgeticky, antioxidačně a protinádorově. Má také účinky antihistaminické - takže pomáhá proti nepřiměřeným alergickýcm reakcím. Stimuluje imunitní systém a činnost nervové soustavy. Je nápomocný při nádorových onemocněních, speciálně pokožky, (zevně se vývary používají k potírání nádorů pokožky). Odvar se používají  proti bolesti a při zánětech ledvin, revmatizmu, artretizmu a svalových bolestech. Mimo to při bronchitidě, chřipce, průjmech a cizopasnících, také na posílení  mozkové  činnosti a v neposlední řadě jako pomocníka při i Parkinsonově chorobě i při roztroušené skleróze. 

Dávkování: Dle hmotnosti. 1–2 lžičky kůry zalít cca 700-800 ml studené vody (mnoho vody se varem vypaří) a od bodu varu vařit na mírném ohni 20 minut a scedit. Popíjet během dne ve třech rovnoměrných dávkách, nejlépe půl hodiny před jídlem. 
Před použitím směs promíchat! 

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte  mimo dosah dětí. Možná přecitlivělost na obsažené látky

Kód: incabotanica14

Momentálně není na skladě.

Ihned prodej a servis Praha, doručení i celá ČR.

Výdejní místa celá ČR za poplatek

Česká pošta celá ČR za poplatek

Doprava dopravcem celá ČR za poplatek

Rozvoz po Praze za poplatek

Větší odběr = nákup za 2200 Kč a více = Rozvoz po Praze zdarma