Banner vlevo

Přímý prodej ihned

po-pá: 12 -19 hod

tel: 776 030 228

778088158

Nealkoholická vína 

jsou k dostání ihned 

za ceny eshopu

není potřeba objednávka

ROZVOZ 

PO PRAZE!!

doručení vín až do domu

po celé Praze

 

Novinka měsíce

2.1.2019
Detoxikace

Bez alkoholu i letos

Modrý květ a Detox

afreewine-bonne-nouvele       

                                                      

 

Zobrazit všechny aktuality

A-freewine Blog

Home / BLOG

Aguaje

agaje

Matka pralesa pro všechny dívky, dámy, pro ženy v každém věku. Nakupte si Aguaje přímo zde u nás. Má nejen nejen na postavu, ale i libido. schopnost formovat krásné ženské tělo

Matka pralesa má i další skvělé vlastnosti.  - může být velmi dobře využito jako součásti diet a prostředku velmi účinného snížení nadváhy. Během hubnutí je nežádoucí tuk v ženském těle přerozdělován a ukládán pouze na ta správná - vámi určená místa. To znamená, hubenej zadek a velká prsa. To je to, jak se říká, ženská krev a mlíko. To mají muži rádi. 

Chcete-li užívat plody aguaje především z tohoto důvodu, velmi doporučujeme zároveň s nimi popíjet bylinnou směs Modrý květ= detoxikace organismu. Sbohem tukové zátěži vám spolu s Aguaje pomohou vyřešit i kapičky z extraktu. Hinocaiga. Po těch bude každá žena štíhlá jako proutek,. A aby to nebylo jen o bylinkách, pro krásné tělo je zapotřebí pít i čaj. V tomto případě zapomeňte na čaj zapomnění, ale mělo by to být modré maté. To je naprostá bomba. Tak už přišel váš čas? Tak se k nám přidejte. Je ideální čas pro doplnění energetického deficitu, odbourání stresu a duševní relaxaci, zkrátka nahození se do módu pohody. S naší palmou se prostě nenapálíte. Jihoamerické byliny vás postaví na nohy. Zkuste její sílu! 

Aguaje prodej Praha 1. Na prodejně podle Gusta Národní 9 ihned k odběru i bez objednání online, osobní odběr je samozřejmě pro všechny zdarma! Nakupte si Aguaje přímo zde u nás

Čistá síla Amazonie

Objevte užasné vlastnosti našich bylin. Naše superpotraviny, tinktury, elixíry, extrakty, výživa, doplňky stravy, vitamíny, bylinné směsi i kúry jsou ČISTÁ SÍLA AMAZONIE. Peruánské byliny se osvědčily a podporují klasickou medicínu. V kategorii našeho eshopu Afrrewine vše pro zdraví najdete všechny, které potřebujete. Všechny zde námi nabízené a prodávané produkty jsou organické a čisté.

Bylinky z Amazonie a všechny další naše přírodní produkty u nás můžete vyhledávat a volit podle různých druhů a typů obtíží: 

na Afty:

Malé řídky v ústech, které dokáží někoho pořádně potrápit. Způsobují bolest, řezání a pálení. Tak jak na ně a jak jim předejít?

Vždy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Na afty je skvělá dračí krev- Sagre de Drago, dále  Cola de Caballo, a Vilcacora. 

na Akné: 

Věděli jste, že se lze zbavit akné přírodní cestou? Jihoamerické byliny z Amazonie a Andské oblasti. jsou na to jak stvořené. Peruánské byliny z deštného pralesa vás postaví na nohy. Zkuste třeba sluneční balzám S Q10 Snižuje viditelnost jizev a pigmentových skvrn a skvěle pomáhá proti akné. Zkuste jejich sílu! Pomohl i jedné sousedce s IQ tykve

na Alergie: 

Vzhůru proti alergiím. V zápase s nimi mohou pomoci byliny a výtažky z pupenů rostlin, které navíc dodávají tělu především vitamíny, hormony, enzymy a stopové prvky. Najdete zde sedm přírodních bojovníků proti alergii. Kýchání, svědění nosu a očí se už vás týkat nebude. Červený plod, olej Sacha Inchi, Dračí krev, Maca bílá, Manayupa, Spiriluna Andina a Tahuari Lapacho.

Co a proč z Amazonie nabízíme a prodáváme?

V amazonských čistých a stále ještě neporušených pralesích se pro nás Evropany vždy najde lék na jakoukoli chorobu. Rostou zde rostliny, bylinky, které mají na naše velmi pozitivní účinek na tělo. Po celý rok je doporučujeme jako perfektní prevenci proti zánětům a dalším případným komplikacím v celém lidském organismu. Ta průmyslem a těžbou stále neporušená část Amazonie se proto právem nazývá přírodní lékárna světa. V případě vašeho zájmu můžete od nás ihned odnés výrobky vyrobené z peruánských bylin. Všechny naše produkty z projektu Inca Botanica můžete ihned nakoupit na prodejně v centru hlavního města. Zde najdete vše pro vaše zdraví. Ihned při ruce, praktické výdejní místo‎ a prodejna Praha 1, Národní 9. Všechny přírodní produkty, doplňky stravy, vitamíny, minerály a další látky, které dodají do organismu potřebné živiny. Naše společnost je schválený prodejce Petra Chobota a a smluvní distributor projektu Inca Botanica.

Náš blog o víně bez alkoholu

Hledáš nealko víno? Zajímá tě, jak chutná? My tě poučíme! Nealko vína jsou čím dál populárnější. Souvisí to s celkovým vývojem vyspělé západní Evropy, kde stále více lidí se zajímá a dbá o své zdraví, zdraví způsob života. Zejména v Německu, v Rakousku, ve Švýcarsku se v souvislosti s tím snižuje celková spotřeba alkoholu. Naše dobré víno bez alkoholu bude také váš dobrý přítel, stačí začít. S námi vždy najdeš nejlepší dealko vína která Ti budou vyhovovat! K čemu se hodí?

Detoxikace organismu

Existuje mnoho přírodních metod, které můžete použít na detoxikaci a pročištění vašeho organismu. Podívejte se k nám na různé přírodní a přirozené metody, jak dosáhnout efektivní detoxikace těla s vínem bez alkoholu. Využijte třeba tuto bylinnou směs Modrý květ, v prodeji je zde.

Co je odalkoholizované víno

Nealkoholické víno. Jaký je rozdíl mezi nealkoholickým vínem a moštem, způsob výroby nealkoholického vína, počet kalorií, to vše a více najdete v našem FAG, často kladené otázky.

Odalkoholizované víno na firemní party

Přemýšlíte, čím si v práci připít při speciálních příležitostech, oslavách nebo výročí? A-freewine přináší inspiraci!! Pro překvapené nadřízené neobsahuje alkohol. Tak to se musí oslavit.

Připravujeme: ochutnávka vín bez alkoholu

Připravujeme: ochutnávka vín bez alkoholu

Zveme Vás na degustaci našich nealkoholických vín, která proběhne dne ..připravuje se - na výdejním místě na prodejně v Praze, na Národní třídě číslo 9 Dům u Topičů -se nachází ve vestibulu domu).

Vína řady Klasic Rouge, Blanc, Rosé

obsahují přírodní extrakt Stevia. V nabídce je i řada Klasik- červené víno Merlot, bílé Chardonnay, růžové Syrah, vyrobené z dealkoholizovaných 100% odrůdových vín.