Banner vlevo

Přímý prodej ihned

Národní 9, Praha 1

po-pá: 12 -19 hod

tel: 776 030 228

V CENTRU PRAHY!!

Nealkoholická vína 

jsou k dostání ihned 

za ceny eshopu

není potřeba objednávka

ROZVOZ VÍNA

PO PRAZE!!

doručení vín až do domu

po celé Praze

Podmínky a cena

ZDE.

Novinka měsíce

2.1.2019
Detoxikace

Bez alkoholu i letos

Modrý květ a Detox

afreewine-bonne-nouvele       

                                                      

 

Zobrazit všechny aktuality

A-freewine Blog

Home / BLOG

Náš blog o víně bez alkoholu

Hledáš nealko víno? Zajímá tě, jak chutná? My tě poučíme! Nealko vína jsou čím dál populárnější. Souvisí to s celkovým vývojem vyspělé západní Evropy, kde stále více lidí se zajímá a dbá o své zdraví, zdraví způsob života. Zejména v Německu, v Rakousku, ve Švýcarsku se v souvislosti s tím snižuje celková spotřeba alkoholu. Naše dobré víno bez alkoholu bude také váš dobrý přítel, stačí začít. S námi vždy najdeš nejlepší dealko vína která Ti budou vyhovovat! K čemu se hodí?

Detoxikace organismu

Existuje mnoho přírodních metod, které můžete použít na detoxikaci a pročištění vašeho organismu. Podívejte se k nám na různé přírodní a přirozené metody, jak dosáhnout efektivní detoxikace těla s vínem bez alkoholu. Využijte třeba tuto bylinnou směs Modrý květ, v prodeji je zde. Ta obsahuje, Hercampuri (Gentianella alborosea) - nať 30%, Hluchavka (Lamium album) - nať, Malina (Rubus ileus) - nať, Pýr (Agropyrum repens) - kořen, Lopuch (Arctium lapa) - kořen. Tuto naší bylinnou směs doporučujeme pro kompletní detoxikaci vašeho organismu. Provádějte ji minimálně jednou ročně. Doporučujeme hlavně nekombinovat s alkoholem, nikotinem a umělými rostlinnými tuky. Směs podporuje zdravé hubnutí, podporuje správné trávení, čistí krev, odvádí z těla toxiny a usnadňuje vylučování vody z organismu. Zajišťuje normální činnost oběhové soustavy a detoxikaci těla. Zlepšuje trávení a je k dispozici ihned. Nealkoholické víno pít při detoxu můžete. Naučte se správně detoxikovat a pomáhejte sobě i ostatním. Prohlédněte si všechny naše produkty a zajímavé odrůdy vín!

Odalkoholizované víno na firemní party

Přemýšlíte, čím si v práci připít při speciálních příležitostech, oslavách nebo výročí? A-freewine přináší inspiraci!! Pro překvapené nadřízené neobsahuje alkohol. Tak to se musí oslavit.

Co je odalkoholizované víno

Nealkoholické víno. Jaký je rozdíl mezi nealkoholickým vínem a moštem, způsob výroby nealkoholického vína, počet kalorií, to vše a více najdete v našem FAG, často kladené otázky. V tomto článku naleznete informace věnovanému jen a jen nealkoholickému vínu. Naučte se správně detoxikovat a pomáhejte sobě i ostatním. Prohlédněte si naše produkty! K čemu se hodí?

Připravujeme: ochutnávka vín bez alkoholu

Zveme Vás na degustaci našich nealkoholických vín, která proběhne dne ..připravuje se - na výdejním místě na prodejně v Praze, na Národní třídě číslo 9

Dům u Topičů -se nachází ve vestibulu domu). Budete mít příležitost ochutnat

nealkoholická vína, která nabízí náš eshop.

Těšíme se na Vás!

Francouzská tradice a nejnovější trend spotřebitelů v Čechách si od značky Bonne Nouvelle splňuje 100% potěšení z vína s 0,0% alkoholu. Potěšení z vína bez alkoholu. Vína Bonne Nouvelle jsou dokonalým doplňkem pro pořádání rodinných oslav, nebo prostě k pití na každý den. Do e-shopu a nákup vín zde!

afreewine-bonne-nouvele

bonne-nouvelle-dealko-procesuss

Vína řady Klasic Rouge, Blanc, Rosé obsahují přírodní extrakt Stevia. V nabídce je i řada Klasik- červené víno Merlot, bílé Chardonnay, růžové Syrah, vyrobené z dealkoholizovaných 100% odrůdových vín.

Bonne-banniere