bylinky na Srdeční arytmii

Home / E-shop / Nemoci / Arytmie / Hrozno
zpět na seznam

Hrozno

hrozno-extrakt

Ihned prodej a servis Praha, doručení i celá ČR

Při objednávce nad 4000.- Kč celkem lze i kusový prodej.

Schválený prodejce a smluvní distributor projektu Inca Botanica

Hrozno - extrakt z hroznových semínek vinné révy 

Složení : Réva vinná - semena (Vitis vinifera - samen), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh

Povolená zdravotní tvrzení:

Normální činnost srdce - krevní tlak

Normální činnost cévní soustavy
Normální stav pokožky - antioxidant      

Těžké nohy
Antioxidant

Dávkování: 10 kapek 2-3x denně, dle hmotnosti, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. 


Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Vyrobeno v ČR

Bylinné extrakty neboli tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné. Tím, že se všechny produkty - bylinné kapky z projektu Inca Botanica jsou v této tekuté formě bez alkoholu, hojně je využívají dospělí i jejich děti. Užívají je po kapkách ředěné vodou nebo čajem. Po celý rok jsou oblíbené pro svoji snadnou přípravu a možnost konzumovat minimální množství produktu se stejnou a účinnou sílou. Velmi příjemná konzumace. 

Kód: extrakt92

Momentálně není na skladě.

Všechny produkty, extrakty, bylinné směsi, superpotraviny projektu Inca Botanica

můžete zakoupit Ihned prodej a servis Praha, doručení i celá ČR

Doručení celá ČR

Doručení na adresu celá ČR

Rozvoz po Praze

Výtažky z hroznových semínek působí pozitivně v prevenci i léčbě cévních a oběhových onemocnění jako je žilní nedostatečnost, periferní onemocnění cév nebo křečové žíly. Mechanismus jejich účinku je založen především na snižování kapilární propustnosti a křehkosti žil a cév. Hroznová semínka působí velmi pozitivně i na pacienty, kteří jsou ohroženi srdečním infarktem nebo mozkovou mrtvicí. Vysoký obsah antioxidantů v plodech vinné révy (i jejich jadérkách) zabraňuje oxidaci LDLcholesterolu a chrání tak vnitřní výstelku cév proti poškození. Vědecké pokusy na myších a králících prokázaly pozitivní vliv užívání výtažku z hroznových jadérek na kardiovaskulární zdraví, zmírnění rozvoje aterosklerotických lézí a snížení poškození srdeční tkáně.  Všeobecně můžeme jednoznačně říci, že pravidelná konzumace hroznových jadérek má pozitivní vliv na kardiovaskulární zdraví.   

Jedním z nejvýznamějších polyfenolů, který se vyskytuje v  hroznových jadércích a obsahuje ho extrakt Hrozno je resveratrol, který právě především podporuje naši přirozenou vnitřní ochranu organismu. Dále také velice příznivě působí na náš kardiovaskulární systém.

V nedávné době se pozornost vědců obrátila na hroznová jadérka. Začali intenzivně zkoumat jejich složení, synergické účinky obsažených látek a působení na naše zdraví. Výsledky byly velmi zajímavé, a tak se z hroznových semínek stává moderní doplněk stravy a zajímavá složka zdravé výživy.

Hlavní účinné látky v hroznových jadérkách jsou látky polyfenolické povahy – proanthokyanidiny.  Jedná se o látky s velmi silnými přírodními antioxidačními vlastnosti  a také mohou působit podpůrně v prevenci i terapii kardiovaskulárních onemocnění, zhoubného bujení, diabetu 2. typu nebo dalších civilizačních onemocnění. Bylo zjištěno, že výtažek z hroznových jadérek má vyšší antioxidační účinky než vitaminy C, E nebo beta-karoten.

Vyrobeno : v ČR

Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.